Over dit artikel

Processorgestuurde labvoeding 30 V/3 A (2)

Deel 2: De opbouw

Processorgestuurde labvoeding 30 V/3 A (2)
Attentie! In verband met de grote vraag naar dit artikel zijn de bouwpakketten pas weer leverbaar in week 8 van 2013. In deel 1 van dit artikel over de processorgestuurde labvoeding PPS 5330 kwamen de technische eigenschappen en de schema’s aan bod. In dit tweede deel geven we een gedetailleerde beschrijving van de opbouw en afregeling van dit veelzijdige voedingsapparaat.
Dit artikel kan alleen worden gedownload door geregistreerde gebruikers.
Login | Registreer nu!
Producten
Component list
Onderdelenlijst basisprint
Weerstanden:
R1 = 220 Ohm SMD0805
R2,R3,R18…R21,R26,R31,R38,R55,R68 = 1 k SMD0805
R4,R5,R24,R27,R32,R37,R61,R70,R71,R72 = 10 k SMD0805
R6…R9 = 470 Ohm SMD1206
R10…R17 = 1 Ohm
R22,R23 = 39 Ohm
R25,R29,R33,R34,R39,R46 = 4k7 SMD0805
R28,R35,R40,R44,R50 = 100 Ohm SMD0805
R30 = 150 Ohm SMD0805
R36,R41…R43,R45,R51…R53 = 22 k SMD0805
R47,R48 = 150 k SMD0805
R49,R56 = 5k6 SMD0805
R54 = 22 k
R57 = 47 k SMD0805
R58 = 3k3 SMD0805
R59,R60 = 2k7 SMD0805
R62…R66 = 180 k SMD0805
R67 = 100 k SMD0805
R69 = 47 Ohm SMD0805
Condensatoren:
C1,C4,C5,C8…C14,C18,C37…C40,C43,C45…C48,C50 = 100 n SMD0805
C2,C6 = 1000 µ/16 V
C3,C7,C17,C19…21,C41,C42 = 10 µ/25 V
C15,C16 = 10.000 µ/35 V
C22,C23,C28,C32 = 100 p SMD0805
C24,C30 = 4p7 SMD0805
C25,C31 = 10 p SMD0805
C26,C33 = 100 µ/16 V
C27,C34 = 33 µ/16 V
C29 = 470 p SMD0805
C35,C36 = 1 n SMD0805
C44 = 47 µ/63 V
C49 = 270 n/100 V
Spoelen:
L1…L4 = 10 µH SMD
Halfgeleiders:
D1…D4 = 1N4001
D5,D6,D11…D14 = LL4148
D7 = ZPD13V/1,3 W
D8,D10 = BAT43 SMD
D9,D15 = SM4001 SMD
D16 = LM385-2,5V SMD
GL1 = KBU6G
IC1 = 7805
IC2 = 7905
IC3 = LM358 SMD
IC4,IC5 = TLV274 SMD
IC6 = CD4051 SMD
T1, T7 = BC858C
T2…T5 = TIP142
T6 = BCW66H
T8…T11 = BC848C
Diversen:
TS1,TS2 = temperatuursensor KTY81-121
REL1 = printrelais 12 V, 1-polig om
1 veiligheids-banaanstekerbus, 4 mm, rood
18 cm flexibel draad ST1 x 1,5 mm², rood
1 veiligheids-banaanstekerbus, 4 mm, zwart
18 cm flexibel draad ST1 x 1,5 mm², zwart
1 axiaalventilator 12 V, 40 x 40 x 20 mm
1 zekering 0,4 A traag
1 printzekeringhouder (2-delig)
1 autozekering 15 A
1 printzekeringhouder voor autozekering
1 pinheader 2 x 7 polig, recht
2 pinheaders 1 x 3-polig, 16,5 mm, recht
12 soldeerpennen 1,3 mm
2 micaplaatje TO-220
2 isoleerbussen TO-3P
1 sensorklem
1 ferriet-ringkern 14 x 8 mm
2 ventilator-koellichaamhelften LK40
1 isoleerplaat voor koellichaam, bewerkt
1 tube warmtegeleidingspasta
1 behuizing, compleet, bewerkt, bedrukt en gelakt
1 netsnoer met Eurosteker, zwart
4 cm krimpkous, 1/16”, zwart
10 cm isoleerkous, ø 4 mm
50 cm flexibel draad ST1 x 0,22 mm², zwart
2 cylinderkopschroeven M3 x 5 mm
8 inbusschroeven M3 x 5 mm
6 cylinderkopschroeven M3 x 6 mm
6 schroeven M3 x 6 mm, verzonken kop
1 cylinderkopschroef M3 x 12 mm
5 cylinderkopschroeven M3 x 10 mm
4 cylinderkopschroeven M3 x 16 mm
4 inbusschroeven M3 x 16 mm
4 cylinderkopschroeven M3 x 30 mm
14 moeren M3
1 onderlegring M3
9 kartelringen M3

Onderdelenlijst frontprint
Weerstanden:
R200…R203 = 33 Ohm SMD0805
R204 = 1 k SMD0805
R205…R210 = 100 k SMD0805
R211 = 22 k SMD0805
R212 = 39 k SMD0805
Condensatoren:
C200…C202,C206…C210,C214 = 100 n SMD0805
C203 = 1 n SMD0805
C204,C205 = 4n7 SMD0805
C211 = 470 n SMD0805
C215 = 100 µ/16 V
Halfgeleiders:
IC200 = ELV07670 SMD
IC201 = ELV07671 SMD
T200 = BC848C Infineon
D200…D203 = ‘side looking LED’, groen
LCD200 = LC-display
Diversen:
Q200 = keramische resonator, 8 MHz SMD
DR200 = draai-encoder
DR200 = aluminium draaiknop met klemveer 28 mm
TA200…TA206 = mini-druktoets B3F-4050, 1 x maak
TA200…TA206 = toetsknop 10 mm grijs
ST200 = flatcable-printaansluiting 14-polig
1 flatcable-connector 14-polig
16 cm flatcable AWG28, 14-polig
2 geleidende rubberen strips
1 LCD-frame
1 diffusorfolie
1 lichtverdeelplaat, bedrukt
1 reflectorfolie
1 LCD-basisframe
8 kunststofschroeven 2,5 x 8 mm
4 cylinderkopschroeven M3 x 6 mm
4 kartelringen M3

Onderdelenlijst netaansluitingsprint
Condensatoren:
C100 = 100 n/250 V~/X2
Diversen:
BU100 = netspanningsconnector voor printmontage (2-polig, haaks)
SI100 = zekering 1,6 A traag
SI100 = printzekeringhouder 2-delig
SI100 = afdekkap voor zekering
S100 = Schadow netschakelaar voor printmontage
S100 = adapterstuk voor schakelaar
S100 = verlengas 60 mm
S100 = drukknop ø 7,2 mm
Nettransformator sec. 1 x 15,7 V/9,8 A; 2 x 9 V/330 mA
1 isolatieplaat voor netspanningsmodule, bewerkt
5 cm isolatiekous 2,5 kV
2 tie-wraps 90 mm
2 cylinderkopschroeven M3 x 10 mm
4 cylinderkopschroeven M4 x 10 mm
4 moeren M3
4 moeren M4
4 kartelringen M3
4 kartelringen M4
Reacties worden ingeladen...